Про компанію

 Історія розвитку компанії почалася зі створення ТОВ "Полтава-Автосвіт" в жовтні 2005 р. Із 2006 року ТОВ "Полтава-Автосвіт" починає співпрацювати з компанією Winner Imports Ukraine, Ltd. — офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні, та відкриває концептуальний дилерський комплекс з продажу автомобілів Ford, їх сервісного обслуговування та продажу запчастин і аксесуарів.

Сьогодні ТОВ ДК "Полтава-Автосвіт" надає повний перелік послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Ford в Полтаві та Полтавській області. Завжди в наявності нові легкові та комерційні автомобілі Ford, а також авто з пробігом.

IMG_3284.JPG

Сучасний та просторий автосалон Ford, компанії ТОВ ДК "Полтава-Автосвіт", загальною площею 750 м2, розташований за адресою м.Полтава, вул. Європейська, 148. Його було збудовано з дотриманням усіх стандартів бренду Ford. В шоурумі салону вільно розміщуються 7 автомобілів з модельного ряду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних аксесуарів, дитяча кімната, конференц-зал, і кафе, де Ви зможете комфортно відпочити, чекаючи на своє авто.

DSC_2980.jpg

Сервіс ТОВ ДК "Полтава-Автосвіт" налічує 11 постів, включно з боксом мийки. Команда станції технічного обслуговування складається з більш ніж 20 спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. В нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальніні сезонні пропозиції.

13725494_857968831005959_764118046_n.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії ТОВ ДК "Полтава-Автосвіт", Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном (0532) 61-38-38. Ми завжди раді Вам.

Open Chat